Brúska na nože + sada 3 nožov Delimano Brava Extreme

Produkt nemá žiadne parametre.

ešte som dobre nevyskúšala

Tovar som este nedostal

Brusku odporučam je vynikajuca aj nože

Produkt nemá žiadne parametre.

Brúska na nože Brava Extreme bola navrhnutá na bezpečné, rýchle a efektívne brúsenie všetkých typov čepelí, dokonca aj vrúbkovaných. Je vyrobená z profesionálneho brúsneho materiálu a je ideálna pre takmer všetky materiály čepelí - zliatina, uhlík alebo nerezová oceľ. Sada obsahuje: brúsku a 3 nože - univerzálny nôž – 11 cm, nôž na paradajky – 11,5 cm, nôž na šúpanie – 9 cm.

4zákazníci neodporúčajú produkt

ešte som dobre nevyskúšala

Tovar som este nedostal

Brusku odporučam je vynikajuca aj nože

Veľká spokojnosť.

Krivý nožík,

• , zakúpené v Delimano

• brúska malá,skladná,pevná na podložke,naostrí prfektne nože všetkého druhu
    • náročnejšie sa brúsia nožnice

kvalitný šikovný ,malý ,výkonný,s jednoduchým nabrúsením nožov - taký je tento brusič - skrátka DELIMANO je odteraz pre mňa super značka --- vrelo odporúčam tým,ktorí túto značku ešte nevyskúšali! Ja osobne sa idem zaujímať i o DELIMANO hrnce a panvice - viem že takisto nesklamú!!!

• , zakúpené v Delimano

• Nože a bruska sú super odporúčam aj iným . Teším sa na další nákup .
  • , zakúpené v Delimano

• Chcela som malé nožičky takže sú akurát
  • , zakúpené v Delimano

• Maličká brúska ale napriek tomu perfektná.